topmodelka

Writing away with Blog.com

Trendy u mężczyzn

Trendy zazwyczaj dotyczą damskiej strony. Projektanci nie zapominają jednak o męskiej garderobie i na kolejny sezon przygotowują świeże kolekcje, bazujące na obowiązujących trendach.

Modę męską możemy podzielić na dwa zasadnicze nurty. Pierwszy z nich dotyczy odzieży przeznaczonej do codziennej pracy, na biznesowe spotkania oraz stroje koktajlowe. Drugim zaś nurtem jest odzież sportowa, która przez wielu mężczyzn jest najbardziej ceniona.

W ostatnim czasie w eleganckiej linii odzieży męskiej u wielu producentów obowiązuje klasyczny styl dandysa. Elementy garderoby wykonane są z wysokiej jakości tkanin oraz skóry naturalnej. Styliści proponują wszystkim panom ceniącym klasykę kolekcje garniturów, koszul, krawatów, płaszczy oraz innych niesamowitych dodatków.

Młodsza grupa mężczyzna zazwyczaj ceni sobie komfort i wygodę. Producenci dla tej grupy docelowej przygotowali koszulki polo, koszulki buton down, bluzy sportowe, klasyczne swetry i kardigany, spodnie o kroju chino a także wygodne i lekkie mokasyny. Zarówno w modzie męskiej jak i damskiej dominują wyraziste i bardzo żywe kolory.

Comments are closed..